Night Power 2016 | Night Power
legalne wyścigi, drift, targi motoryzacyjne, olsztyn, galeria warmińska
21258
home,page,page-id-21258,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

WAŻNY KOMUNIAKT!
Z wielką przykrością informujemy, że impreza NIGHT POWER 2017 zostaje odwołana!
NIGHT POWER organizowaliśmy w Olsztynie bez przerwy od 2011 roku i co roku wyścigi były odwiedzane przez tysiące kibiców, dziesiątki zawodników i mediów.
Niestety to nie wystarczyło, aby nasza impreza utrzymała się w olsztyńskim budżecie miejskim. Bez pomocy Miasta, oraz w związku z coraz wyższymi wymogami bezpieczeństwa, zebranie bużetu na organizację NIGHT POWER było w tym roku niemożliwe.
Przez 6 lat zorganizowaliśmy łącznie 15 rund NP w kilku miastach, a zeszłoroczne NIGHT POWER na dachu Galerii Warmińskiej oraz ul. SIkorskiego było naszym zdaniem najlepszą imprezą ze wszystkich przez nas zorganizowanych!
Podczas NP poznaliśmy tysiące wspaniałych ludzi dlatego chcemy podziękować Wam za to, że przez tyle lat byliście z nami i tworzyliście klimat tej niesamowitej, nocnej, ulicznej imprezy. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom, sponsorom, partnerom, podwykonawcom i wszystkim, którzy przyczyniali się do organizacji NIGHT POWER. Stworzyliśmy razem kawał historii i pokazaliśmy, że można ścigać się po ulicach legalnie i bezpiecznie!
Nie wiemy co przyniosą kolejne lata, więc bądźcie z naszym fb na bieżąco – może znajdziemy miasto z lepszym klimatem na organizację wyścigów 😉

Natomiast bardzo miło nam jest, że nasze otwarte w 2012 roku studio do oklejania oraz modyfikacji samochodów Racing Logistics Performace cieszy się coraz większą popularnością i w tej materii nic się nie zmienia – cały czas będziemy dla Was oklejać!

Jeszcze raz wszystkim Wam dziękujemy za to, że byliście z nami i do zobaczenia w Racing Logistics Performance!

Ps. Mamy jeszcze trochę gadżetów oraz koszulek z NIGHT POWER, więc jeśli chcecie mieć po nas pamiątkę zapraszamy do naszego sklepu na stronie www.nightpower.pl.

Łukasz Wierciński
Prezes Racing Logistics sp. z o.o.

TARGI

Głównym tematem imprezy będą 2-dniowe branżowe targi motoryzacyjne oraz tuningowe. Targi zlokalizowane będą na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie!

SZCZEGÓŁY

WYŚCIGI

Główną atrakcją pierwszego dnia targów będą wyścigi na 1/8 mili. Wracamy do korzeni więc zawody odbędą się na ul. Sikorskiego w godzinach popołudniowych oraz nocnych.

SZCZEGÓŁY

DRIFT

Atrakcją drugiego dnia imprezy NIGHT POWER będzie drifting w klimacie “Szybkich i Wściekłych – Tokyo Drift”. Pokazy, w wykonaniu jednej z najlepszych ekip w Polsce – STW Drift Team, odbędą się na dachu Galerii Warmińskiej!”

SZCZEGÓŁY

VENI

Musisz tu być! Jak masz daleko rusz w drogę już dziś.

VIDI

Zobacz na żywo ekscytującą rywalizację najmocniejszych aut w Polsce!

VICI

Wszyscy wygrywają! Przegrywają tylko nieobecni.

 • Galeria Warmińska
  In 2016/ homepage
  Galeria Warmińska
 • Wyścigi
  In 2016/ homepage
  Wyścigi
 • 2016
  In 2016/ homepage
  2016
 • Stunt/Drift
  In 2016/ homepage
  Stunt/Drift